Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSB desky Trutnov

Dobrý den,

nemáte prosím někdo tip, kde sehnat OSB3 desky v Trutnově nebo okolí? Včera jsem zkoušel OBI a tam je již nemají a mít nebudou (mají pouze s pero-drážkou a velikost pouze 250 x 65cm). Pro upřesnění potřebuji OSB3 silné 18 mm a pokud možno kdyby mi je nařezali na potřebné rozměry. Jedná se o 12,7 m2 desek různých velikostí od 170 x 100 cm po 50 x 35 cm.

Děkuji za případné tipy.
S přáním příjemného dne.
TO

V tom OBI jste se ptal jen prodavače, nebo jste zkoušel i oddělení přířezu? Pokud vím, tak každé OBI má oddělení dřeva kde se dají koupit jak celé desky se spojem pero drážka a pak je tam samostatně oddělení přířezu, kde Vám desky nařežou dle požadavku. Popřípadě zkusit někde Bauhauz nebo Hornbach.

Ptal jsem se chlápka, u kterého jsem si již minule (tuším dokonce 2x) objednával přířez OSBček. Nešlo o to, že by nenařezali, ale o to, že neměly desky bez perodrážek a velkoformáty. Právě, že mě tím dost zaskočili, protože přes vyšší cenu to celkem přesně nařezali a člověk zaplatil jenom přesnou plochu, kterou potřeboval a nemusel kupovat "plachty" 250 x 125 cm, se kterýma je problém už jenom s odvozem... Jinak jsem dnes objezdil dvoje stavebniny a nikde neřežou. Takže to asi budu muset řešit přes známého, ale teoreticky by to mělo alespoň vyjít levněji. Hornbach i Bauhauz jsou pro mě trochu z ruky. Hornbach nejblíž v Hradci, a Bauhaus nejblíž v Liberci.