Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk gekonů

Dobrý den,mám takový menší problém,po dnešních návštěvách koledníků jsem zjistil,že mi vlezli do kumbálu,kde mám terárka a dvě z nich otevřeli,7 gekonů je fuč,vidím je tam pobíhat po stěnách,ale chytit se mi je nepodařilo,mají si kde zalézt,musel bych celou stěnu 2x1m rozebrat a všechno vytahat ven,abych je chytl a to je na opravdu dlouhou práci :D,nemáte nějaký fígl,jak na ně,podotýkám,že jsou to jen lepidky a teratolepisové,takže prťvci a ještě setsakra rychlí.... Děkuji

Taky jsem jednou lovil lugubrisky.Vedle stěny,kde se zašívaly,jsem nechal pootevřený plastový box s vlhkým rašeliníkem,schovávačkou z bambusu a mističkou s ovocnou kašičkou.V noci jsem to chodil kontrolovat.Párkrát byly rychlejší,ale za čas jsem je pochytal