Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PROSIM POMOC! Chinese water dragon snesl vejce!

Zdravim vsechny! Moc bych vas prosila o rychlou pomoc. Dnes jsem prisla domu a nasla sveho chinese water dragon v misce s vodou s nakladenymi vajicky! Koupila jsem ho asi pred 2 lety ve zverimexu s tim ze je to mlady samecek. Jak je mozne ze snesla vajicka az po 2 letech? Nevim vubec co s nimi delat.. Prosim o radu.

Dekuji

No dost me to prekvapilo :D co ja vim co se delo ve zverimexu dekuji za radu... Jeste se zeptam jak casto to mam ocekavat? uz si o tom ctu vice :) akorad me udivuje ze ty vajicka jsou krasna, bila a pevna, coz jsem se docetla ze neoplozena vajicka maji zlutejsi barvu a jsou promackla...