Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co s ještěrkou?

Ahoj,

taťka teď vyoral na zahradě ještěrku a chtěl bych se zeptat jestli ji můžu normálně pustit ven, nebo ji mám dozimovat v domě. Je totiž ještě uplně ztuhlá a nevím, jestli by dokázala přežít... osobně si myslím že jo, ale nechtěl bych ji mít na svědomí :-).

samozřejmě, že by dokázala přežít... pokud v noci nemrzne, tak není problém. Ony už touhle dobou vylézají. Vrať ji tam, kdes ji našel, jen na nějaké chráněné místo (mezi nějaká dřeva, mzi kameny do zídky atd) aby ji nesežrala třeba kočka a ona si už poradí..