Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Páření příbuzných agam

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda nevadí když se spáří příbuzné agamy.Měl jsem je puštěný a samec na ni skočil.Nikdy to nedělal a všímal si ostatních nepříbuzných.Jedná se o otce a dceru.Děkuji předem za vaše názory a odpovědi.

Ono ci to vadi alebo nie zalezi na vasej agame, proste je to o genetike. Ak ma vas samec nejaku geneticku poruchu, tak je tam o dost vecsia pravdepodobnost ze sa to prejavy na potomstve s dcerou, ale na druhej strane, pouziva sa to v "slachtitelstve" s rovnakym zamerom- parim pribuzne zvierata, lebo chcem ustalit mutaciu...