Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon

Dobry den mam par otazok ohladne chameleona furcifer pardalis ambilobe/tamatave:
• Je narocny?
• Mozem ho brat von asi na tri hodiny ked je cca 18 stupnov?
• Moze sa "kamaratit" s testudo hermanni?
• Mozem si zaobstarat dvoch jedincov do jedneho teraria?
• Kedy bude mat taku peknu farbu ako na vsetkych obrazkoch?
Dakujem

protože je to malé !!! chameleon je náchylný na stres a v takové krabičce se bude stresovat pořád !!!:x: ženská neříkejte že máte naštudováno když vůbec nevíte co chameeon potřebuje .. pokud chcete toto zvíře jen na okrasu tak si pořiďte morče a nabarvěte ho na zeleno!! ... ::) o uvb a výhřevném světle ani nemluvím .. terárium bych volil 80x50x130 dxšxv

řečtěte si část "chov v zajetí" https://cs.wikipedia.org/wiki/Chameleon_pard%C3%A1 l%C3%AD

taky se vám tu snažíme poradit ale vaše otázky jsou zcestné.. nějdřív pročtěte několik desítek stránek o chovu tohoto chameleona a potom mějte hloupé otázky, snad na každé stránce o chovu chameleona se dočtete že je to stresové zvíře a jaký prostor potřebuje..