Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení předřadníku Tridonic 35/70W PRO

Ahoj, mám dotaz ohledně zapojení předřadníku Tridonic. Zařizuji si terárko pro chameleona, koupila jsem výše uvedený předřadník a kryt na výbojku Exo tera Glow light malou, s kabelem který vede z objímky rovnou do elektriky. Teď nevím, jak mám výbojku vést přes ten předřadník, jestli budu muset ten kabel ustříhnout nebo jak. Poraďte prosím. Děkuji

Tak hlavne bych videl problem v tom, ze ze zminene objimky jde do zasuvky pouze 2 zilovy drat. Predradnik by mel byt uzemneny treti zilou. Jinak by se dal rozebrat vypinac na kabelu (byva tam) a misto vypinace vlozit predradnik.
Dale nevim zda je ona objimka vhodna. Je keramicka, nebo plastova?
A hlavne bych to nechal na nekom kdo alespon trochu vi o co jde a spravne to zapoji.
Popripade odkud jste? ;)