Předmět Autor Datum
Dobry dotaz, taky by me to zajimalo. Osobne si myslim, ze asi ukoncili provoz, v posledni dobe tam b…
shaula 11.04.2016 13:07
shaula
Aquaterra byla vždy na teraristiku daleko lepší než Faunatrhy,to je bez debat.Jen asi nějak organizá…
Martin1 11.04.2016 14:47
Martin1
Asi se provoz celkově utlumil, a později se to už nevyplatilo. Já byl na posledních aquaterra a byli…
StopařLukáš 11.04.2016 18:37
StopařLukáš
Byly doby,kdy aquaterra byla možná nejlepší burza v republice.Jenže nic nefunguje jen ze setrvačnost…
Martin1 11.04.2016 18:57
Martin1
Tak nějak to asi bude. Pamatuju, že před (více) lety tam byly narvané stoly a chodila jsem tam slint…
shaula 11.04.2016 21:57
shaula
alahuuu akbar :-)
janaruzickova 11.04.2016 16:17
janaruzickova
Fauna trhy nasadily jinou laťku. Holt ne každému se vyplatí dát 200,- za půlku stolu a jednu židli n… poslední
Lukas K 12.04.2016 23:22
Lukas K

Asi se provoz celkově utlumil, a později se to už nevyplatilo. Já byl na posledních aquaterra a byli tam dva prodejci cvrčků, dva lidi s terárkama, pár gekončíků, nějací štíři, knihy a tím bychom asi skončili. Nejsem si uplně jistý ale myslím, že i cena za jeden stůl byla vyšší než na faunatrzích.

Byly doby,kdy aquaterra byla možná nejlepší burza v republice.Jenže nic nefunguje jen ze setrvačnosti.Cena stolu byla 200,na faunatrzích 150.To myslím nehraje žádnou zásadní roli.Jenže zatímco reklama na faunatrhy je od facebooku,přes regionální tisk až po bilboardy na každém vjezdu do města,na aquaterra nikdy nic.Takže než aby někdo hledal kdesi termíny atd,jel raději na faunatrhy.

Tak nějak to asi bude. Pamatuju, že před (více) lety tam byly narvané stoly a chodila jsem tam slintat nad (nedovolenými) zvířátky... Tehdy jsem si hrozně přála chameleona. Pak jsem tam dlooooouho nebyla a asi před rokem jsem začala chodit znovu, když jsem se zakoukala do teraristiky, a už to jaksi nebylo ono...

Fauna trhy nasadily jinou laťku. Holt ne každému se vyplatí dát 200,- za půlku stolu a jednu židli na burze, jejíž termín se až nepříjemně často kryje s Hammem nebo Prahou, tudíž ji navštíví jen pár skalních, kteří to ale nejspíš vzdají už příště, když může zaplatit za půlku prostorného stolu a dvě židle 70,- a mít jistotu, že mu kolem stolu budou proudit davy. Fauna trhy jsou levnější, dá se tam lépe pohybovat a řekl bych, že jak prodejci tak návštěvníci zvolili tuto variantu a navštěvovat aquaterru se prostě již nevyplatilo. Navíc se mi zdá, že aquaterra trochu "usla" a nechala se Fauna trhama normálně převálcovat bez boje (zdravého konkurenčního pochopitelně)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru