Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odporučenie na prvého hada

Dobrý deň, chcem si kupiť hada je to tak zaujímave stvorenie :) je to dokonca fascinujúce. a toto by bol moj prvý chov hada. preto mám otázky typu: Akého hada by ste mi odporučili na začiatok ( had ktorý neobsahuje jed - nejdevoate! ) Dakujem. :)
:-):-)

Tak "jedáka" Ti nikdo soudnej snad nedoporučí:-D.Koukni do druhý kolonky nahoře FAQ,máš tam pár rad.Nejspíš se doporučujou ty guttky užovka červená.Musí hlavně perfektně žrát at nemáš starosti hned na začátku.Promysli,kolik budeš mít místa na terárko a kde budeš obstarávat potravu.Pokud budeš mít mládě,tak to bude chtít malé holé myšata.Jinak tady najdeš dost zodpovězených otázek o terárkách i hadech.Označ si vpravo dole v kategoriích co Tě zajímá a máš na dlouho co studovat.