Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon na zemi

Dobrý den,

mám starost o našeho chameleona, už asi 14 dní, je většinu času na zemi a podle mě to není dobře. Jí a pije naprosto normálně, žádná změna v terárku není.
Už jsem zoufalá, děkuji za každou radu!

To, že leží jen na zemi je opravdu špatně. Nicméně chce to popsat podmínky chovu. Nejlépe přidat fotku terária i chameleona. Popsat UVB, větrání, osvětlení, vitamínování... Bez těchto informací se nedá poradit.
Pouze mne zaujala část "pije normálně". Co je tím myšleno? To mu dáváte pít z kapátka/stříkačky?