Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schanim pár phelsumek

Nevíte náhodou někdo kde by se dal sehnat par phelsumek klemmenri nebo naky jiný druh kromě grandisek .Nakej kontakt na chovatele nebo jestli se daj sehnat případně na nake burze.

Tam se toho dokazde vejit uz docela dost. Z tech strednich a mensich druhu tam muzete dat vsechno. Zalezi uz jen na vsem vkusu. Tech druhu je urcite vice nez 10. Takove nejbeznejsi jsou laticauda, klemmeri, nigrisitriata a treba pasteuri.