Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veterina pro plazy v Praze

Máte někdo nějakého osvědčeného veterináře na hady? Jakožto vlastník pouze hadů potřebuji veterináře sporadicky, ale rád bych byl připraven.
Jezdil jsem za doktorem Hnízdem na Animal Clinic (ExoPetVet), ale údajně se přestal plazům a hadům věnovat a soustředí se na ortopedii všech zvířat.
Sice má prý nástupce, ale měl by to být snad ještě student, nevím, kolega taky neměl moc informací...
Kam jezdíte s hady v Praze vy?
Předem díky!

P.S.: vím, že tu podobná vlákna jsou, ale trošku staršího data a jak je vidět, tak se to mění..

Dostal jsem několik typů a jeden z nich tedy v budoucnu "zkusím".
Existuje nějaký lepší způsob? Nebo mate lepšího veterináře pro plazy? Nebo máte něco proti Chodovu?
Když můj osvědčený veterinář skončil, tak mi prostě nezbývá než nějakého jiného "zkusit".
Ale abych na to nedoplatil, tak se tady ptám na zkušenosti.
Pokud jsem něco udělal špatně, poučte mě.