Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hemidactylus platyurus

Zdravím,
nasi měli doma prázdne,
male terarko, tak si do nej dneska koupili tyto zviratka. Chovatel jim rekl, ze nejsou nároční. Bohuzel na netu jsme o nich nic nenašli. Víme jen ze je to nocni druh gekona.
Mohla bych tedy poprosit o nejake informace o tomto druhu? Co se tyče chovu, rozmnozovani atd.
Předem dekuji, hezky den.

Jestli jste na netu nic nenašli, tak jste asi hodně špatně hledali.. do vyhledavače si zadej Cosymbotus platyurus a vyjede ti čteního až do vánoc.. Jinak oni nároční nejsou, ale importy celkem rády padají, no. Páč se to vozí hlavně jako levný "krmný gekon" a bývají v horším stavu a dost zaparazitovaní.