Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezobratlí

Zdravím. potřebuji poradit,proč se mi nechtějí množit šváby Blaptica dubia. Mám je v akvárku 120*50*50 topení je topným kabelem a teplota 26 až 31 stupnů. Děkuji za radu.

Víc informací by pomohlo hledat příčinu...
Doporučuji ponechat zařízené, ale omezit množství prokladků, aby byli nuceni žít na hromádce.
Jak se rozjedou, jen přidávat prokladky. Osobně používám moduly různých velikostí
a různého určení. Více na www.