Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s genetikou - barevné formy potomků

dobrý den
Může mi někdo poradit jaká barevná forma gekončíků vznikne samec Aptor x samice Jungle, samec Aptor x samice Raptor. samec GIANT het. albino (Tremper) x samice Raptor a samice jungle. Hledal sem i nějaká kalkulátory ale v kalkulátoru sem nenašel moje mutace. Předem díky za pomoc
Změna předmětu, původně: Re: pomoc s určením barevné formy (lucifer)

Doporučit můžu:
http://www.reptilecalculator.com/leopard-gecko-mor ph-calculator/
a
http://leopardgeckowiki.com/index.php?title=Catego ry:Morphs

Hodně recesivních barevných forem je složených. Tzn. že APTOR je Tremper Albino + Patternless (plus ještě výrazná barva, což je line breeding - výsledek cíleného šlechtění).
Jungle je taky line breeding a je aplikovatelný na všechna zbarvení, takže napište, jaké zbarvení má Vaše samička. Bez toho se nejde pohnout.

APTOR + RAPTOR = Tremper Albino het. Eclipse Patternless

RAPTOR je Tremper Albino + Eclipse (někde uvádějí, že i to Patternless, ale není přesně definováno - není to Murphy Patternless!!!)

Giant het. Tremper Albino + RAPTOR = více možností, vizte níže:
1) Giant het. Tremper Albino Eclipse (Patternless)
2) Tremper albino Giant het. Eclipse (Patternless)
3) Tremper Albino het. Eclipse (Patternless)
4) Klasik (divoké zbarvení) het. Tremper albino Eclipse (Patternless)