Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motání agamy vousaté.

Dobrý den, prosím o radu ohledně agamy vousaté. Když začne lézt nebo se chce pohnout, začne se vyvracet-motá se jako by byla opilá, jinak reaguje normálně, jí, pije i toká na samičku. Chování O.K. Problém je jen v tom lezení, že nemá stabilitu. Teplota v terárku 35C. Mám i samičku jsou spolu v terárku a ta je v poho.

UV zdroj má, ve vápníku obaluji hmyz, to stejné dostává i samička a ta je v poho. Terárko rozměr 100x50x50. Od veterináře dostala injekci a to vitamín B1 a zbytek jsem aplikovala do hmyzu, a moc se to nezlepšilo. Ještě mě tak napadá jestli mu nechybí magnesium?