Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrazené myši

Ahoj, chcela by som sa spýtať, tie mrazené myši máte normálne doma v mrazničke so zeleninou? :D Akosi sa mi to nechce veriť. Možno, že vám to príde zbytočná a otravná otázka, no ja si to musím proste overiť. :D

Myslíte jako když dáte od chovatele odchované myši do mrazáku vedle kuřat z Tesca nadopovaných antibiotiky, steroidy a dalšíma sračkama, jestli to kvalitu těch myší nějak neohrozí ? Musíte je dát do igelitového obalu a dostatečně od toho "masa" z Tesca izolovat. Pak budou v pořádku.