Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon řasnatý mladý a starší

Ahoj, mám doma pagekona řasnatého, je mu půl roku, samička. Ráda bych jí pořídila "kamarádku". Vím, že není dobré dávat samce se samcem a už vubec ne staršího a mladšího samce, ale jak je to u samiček? Bude vadit když k ní pořídím malinkou samičku až tý mojí bude třeba rok? Díky za odpovědi!:-):-)

Bude, buď jí bude šikanovat, nebo jí rovnou sežere. Zvířata musí být alespoň přibližně stejně velká. Tzn k roční samici taky roční samici, nebo o něco málo starší, nebo mladší. Mládě ale ani náhodou. Nehledě na to, že malé mládě ve velkém tera by stejně nežralo.