Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekon lávový vajíčka

Ahoj.Mám doma 2 gekony lávové a dnes nakladli vajíčko. Bohužel nemám dostatek zkušeností a nevím jak se o vajíčko starat. Mohu ho nechat v teráriu? Teplota je 22-27 stupnu.
Díky

Napsal jsem NE kvůli té teplotě, ale jestli je chceš mít v terariu tak ok, ale teplotu je dobré mít aspoň 30 stupňů. Pokud budeš mít teplotu 30-33 stupňů tak by se měly výlíhnout přibližně za 70 dnů.