Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phelsuma výběr

Ahoj, chtěl bych si pořídit 2 phelsumy madagaskarské a chtěl bych poradit jestli je lepší dvě dospělé u kterých půjde rozeznat pohlaví,¨a budou stejně staré, nebo koupit si jednu menší a počkat na rozeznání pohladí a poté sehnat opačné?...někde jsem četl, že není dobré koupit dvě malé aniž bych věděl pohlaví a hned je dát k sobe

děkuji za rady :)

loading...

Idealni je mit samicku starsi nez samce, ale v kazdem pripade nemuzou byt v terariu az do dospelosti spolu, takze bude tak jako tak potrebovat dve teraria. Muzete si, ale zkusit koupit mladou samicku a pak koupit dospeleho samce.