Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velhad Kralovsky- Uplny zaciatok

Prosim o obsiahlu radu ako chovat Velhada kralovskeho. Dlho som doma hovoril , ze by som chcel hada a teraz som ho dostal k narodeninam. Potrebujem vyriesit otazku Krmenia, teploty a asi aj nejakej vlhkosti. Som uplny zaciatocnik v tomto ohlade a nerad by som sa s nim rozlucil ked uz ho mam. Kupila mi priatelka terarium cca 1m*40 cm mam uz v nom misku s vodou priemer 20cm jeden kamen a zeminu. to je asi vsetko. Dakujem za vsetky rady

Krmit ho může i mrtvou,bylo by to i bezpečnější.Problém může být,jestli jí nebudou vadit myši a později potkani v mrazáku:-D.Terárka se dělají často z osb desek a proč nedat sklo.Když si v sloupci vpravo dole zaškrtneš Terárium a technika,tak tam pár návodů najdeš,jestli nemáš na stavbu čas,tak určitě najdeš něco v inzerci(ovšem najdi si na firmu nějaká reference).