Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vajíčka na bambusu

Dobrý den,potřeboval bych poradit od zkušených,
lepidky mi pravidelně lepí vajíčka na konec asi 35cm dlouhého bambusu,už se jich vylíhlo 12,bohužel vždy zdrhnou nějakou škvírkou v terárku,pravděpodobně přes lištu,ve které jsou posuvná dvířka,nevím jak to utěsnit.Takže 12 mláďat běhá někde po bytě,nezahlídnul jsem ještě ani jedno,bohužel bambus se mi do ničeho vhodného nevleze.Jak to vyřešit netuším,poradí mi někdo ? Díky.

bylo mládě zalezlé v té kolejničce na šoupačky a při otvířání jsem z něj udělal malinkou samolepku.

Což je další nevýhoda, ono to často nemusí být ani zas tak malé mládě, co zaleze do kolejničky a pak ho tam chovatel přehlédne a "rozjede" dvířky. Proto jsem psala, že ta dvířka na pantech jsou praktičtější. Tahle poznámka je samozřejmě pro tazatele, ne pro Vildu :-)