Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morče nechce jíst ani pít

Dobrý den,
máme morče, které bylo po celou dobu zdravé. Najednou ale přestalo jíst a pít. Už několik dní tento problém přetrvává. Nechce ani seno, ani krmivo pro hlodavce, ani suchý chleba. Na internetu jsem se dočetl, že by se mohlo jednat jedině o problém s přerůstajícími zuby. Zdá se mi ale nepravděpodobné se o tento problém jednalo, neboť pravidelně dáváme morčeti suchý chleba o který si zuby obrušovalo. Tak nevím čím by to mohlo být.
Zvažovali jsme i návštěvu zvěrolékaře, ale obáváme se, že nám asi nepomůže, protože naše předchozí morčata nechal utratit s tím, že se stejně jedná o druh pokusných zvířat.

Co byste poradili?
Díky předem za odpovědi.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dobry den. Nase morcatko bylo nachlazene,nebo to tak alespon vypadalo.Bylo ale porad v obyvacim poko… poslední
Jan Pekarovič 16.03.2019 10:09
Jan Pekarovič

Dobry den. Nase morcatko bylo nachlazene,nebo to tak alespon vypadalo.Bylo ale porad v obyvacim pokoji,davame pozor na vetrani i pruvan.Ted si vycitam ze jsme meli hned jit k veterinari. Morcatko prestalo jist i pit,tak jsme veterinare navstivili.Morce melo zapal dychacich cest zpusoben bakteriemi,dostalo antibiotika,vitamin b12, vitamin c, krmili a napajeli jsme ho strikackou do pusy. Atb ale nezabrali a do tri dnu morcatko tak zeslablo,ze uz nebylo pomoci. Proto nemoci zvirat nepodcenujte. Lepsi zbytecna navsteva veterinare nez zbytecny uhyn domaciho milacka.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru