Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Společný chov - agama a želva

Dobrý den všem,

mám trochu neobvyklý dotaz: myslíte, že je možné a pro zvířata vhodné, aby se v jednom teráriu žila společně agama vousatá a želva zelenavá? Obě zvířata jsou dospělé samičky, jedna druhou znají a nejsou agresivní. Terárium je velké (180 x 60), z OSB desek, dosud v něm žije agama.

Díky za vaše názory!

Dobrý den,
už to tu bylo mockrát a pokaždé se stejným výsledkem: v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!!! Zkuste vyhledavač. Jsou k tomu opravdu dobré důvody, od rozdílných nároků, přes parazity až po vzájemné rušení. Čtení na toto téma je poměrně hodně.