Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílí "broučci?" V terariu u pavouků

Zdravím, dnes jsem ve svém boxiku s pavoukem (p. Formosa) pár broučků, vyfotit se mi je nepovedlo ale ba Google jsem našel fotku toho stejného ...prý se jedná o "soil mites" takže nějací substratoví roztoči, zajímám mě, co s tím, jelikož to není poprvé ...substrát jsem vyměnil, box vydezinfikoval a pavouk je čistý, v příloze je fotka.
Děkuji za rady :-)

Dříve jsem je měl u poecky kvůli vlhkosti, to jsem vyřešil snížením vlhkosti a zlepšením větrání , ale teď se mi objevili i u chromatopelmy, která má vyloženě suchý substrát, jakmile dám čistou vodu do misky do pár dní jsou tam , tudíž měním vodu každý druhý den. Ani nevím, jestli mohou pavoukovi nějak uškodit, ale rozhodně se mi tam nelíbí.