Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem muší larvy (masný červy)

Dlouho jsem hledal a dlouho jsem uvažoval jestli sem takovou prkotinu psát ale nemůžu nikde sehnat klasický muší larvy co prodávaj na ryby .. prostě nikde je nemaj tak se vás chci zeptat jestli někde nejblíž Prahy 6 neni rybářství NEBO dokonce zverimex kde je maj ... nebo klidně jestli někdo chová doma ? klidně nějaký stránky kde je rozumná doprava a pošlou mi to domu .. díky

V poslední větě je, že klidně poslat domů tak jsem to pobral tak že poštovné není problém. Muší larvy jsou v lednici při správném uchovávání mít docela dlouho. Ale musí mít v hoblinách nebo v tom v čem je chcete skladovat sucho (takže se musí kontrolovat a měnit to) jinak se zakuklí a budou z toho mouchy :-)