Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zabalit štíry?

Dobrý den,pokud už se to tu probíralo tak se omlouvám a prosím o link. Chci poslat mláďata veleštíru Češkou poštou jak je mám zabalit aby dorazili v pořádku?Pošta se k balíkům neumí moc chovat , ale bohužel bydlíme na vesnici a jinou možnost nemám.

Vezmeš filmovku, na dno dáš ubrousek, který mírně navlhčíš, na to dáš stíra, a pod víčko dáš další suchý ubrousek. Do víčka filmovky udělej pár dírek.
Pak na poště koupíš vypolstrovanou obálku (4-5Kč), do ní uděláš propiskou pár dírek, vložíš do ní filmovky a spolu s trochou papíru, aby se v obálce neházely a pošleš jako doporučený dopis za 42 Kč.
Neposílej to takto, když jdou teploty v jakoukoli část dne k bodům mrazu ani když by měla být extrémní vedra. A odesílej samozřejmě v pondělí.