Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivné chování křečka

Dobrý den,
včera jsem si koupila křečka džungraského ze zvermimexu a druhý den už má průjem..když dneska odpoledne spal vydával nějaké kvičení či pískání a vypadlo to že má i škitavku.Je možné že je nemocný ? Nebo má průjem a kvičí ,že je v novém prostředí a bojí se ?
Za odpověd předem děkuji.

pokud se ti křeček cestou ze zverexu nezapařil, nebo nenastydl a nedalas mu něco, po čem by mohl mít ten průjem, tak sis asi koupila nemocného křečka. To je u zvířat ze zverexu dost časté (hlavně ten průjem, respirační potíže a případně i ektoparaziti). Takže s ním jdi k veterináři, co rozumí hlodavcům.