Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacodactylus leachianus klouže mu to

Dobrý den, jeden Rhacodactylus mi začal nekontrolovatelně klouzat po všem (sklo, květináč i větve), že by měl špatně svlečené nohy mi nepřijde. Hmyz obaluji v Roboranu H nebo v Plastinu, do kaší přidávám vápník, nedávno jsem dával kapičku Hydrovitu AD3 (dávám po 3 měsících). Děkuji za radu a na shledanou Tomáš

Vapnik nema se spatnou prilnavosti lamelu zrejme nic spolecneho. Obcas se to stane pokud se zviratum o neco ty nohy zamazou nebo popr. prejdou po necem s olejovitou latkou(treba to AD3, kdyz se prida do vody a rosi se s nim). Me se osvedcilo to, ze tam zviratum dam nejaky hrubsi kus kury na kterem drzi a casem si o to nohy ocisti.