Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon a felsuma

Dobrý den, chci se zeptat zda li lze chovat pagekona řasnateho a felsumu madagaskarskou dohromady v jednom terariu od kazdeho kusu jednoho...
Predem dekuji

Dekuji, s teraristikou teprve zacinnam a idea mezidruhoveho teraria mi prisla docela zajimava a mohu se zeptat proc to neni mozne? Jde jen o moje obohaceni vazim si veskeruch rad a znalosti o takovyhle tematech sou pro me docela zajimave

Rozdílná denní/noční aktivita - vzájemné vyrušování
Teritorialita felsumy - stres pro ciliáta (zakončený dost možná nějakým nehezkým incidentem)
Rozdílé požadavky na zařzení terária - hlavně světlo a teplo
Možný přenos parazitů

A pokud začínáš, tak zrovna ta felsuma je už poněkud finančně náročnější zvíře. A ne každý začátečník jí udrží.