Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechce žrát králíky

Ahoj, mám skoro třímetrovou hroznýšku. Normálně přijímala králíky a teď už rok je nechce. Už se vám to někomu stalo? Když jí dám morče nebo potkana tak si je vezme, ale králíky prostě ne. Nic se nezměnilo, podmínky chovu jsou stále stejné. Jen jsem zvědavá, nejde mi to do hlavy. Jinak je naprosto v pořádku. Díky za reakce.

Ahoj, stalo se mi úplně to stejne u samce stáří 15let cca4m. Ale vůbec nevim proc i se mi stalo že rok nebral vůbec nic zdravej na 100%. A teď bere vše co mu dám. Dáváš králíky mrtvé nebo živé? Může to prej dělat urcitej druh dospívání nebo nakej přechod.