Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paraziti

U svého křečka na místě kde vykonává svou potřebu sem našla bílé milimetrové broučky hned sem mu klec vičistila spodek od klece umila a teť se bojím co to bylo za broučky na křeckovi naštěstí žádný nebyl.Předem děkuji za odpověď.

Pokud by se to opakovalo tak by to asi chtělo zajít k veterináři, i s tím nálezem... nový
Je rozdiel najst v truse a na mieste kde vykonava potrebu...zrejme je tam vlhkejsie a budu to neskod… poslední
rast 19.11.2016 13:06
rast

Je rozdiel najst v truse a na mieste kde vykonava potrebu...zrejme je tam vlhkejsie a budu to neskodne roztoce,prip.chvostoskoky...v kazdom pripade treba dodrziavat hygienu...a netreba hned panikarit a behat k veterinarovi...