Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s určením barvy u gekonů

loading...

Drobek vypadá na samičku, ale počkejte ještě, až trochu poroste, bude to lépe poznat. Barvu mimina odhaduji na Klasik, nebo Hypo (podle toho, kolik černých flíčků pak na sobě bude mít).
Šestiletá samice je buď Klasik, nebo Mack Snow (u velkých zvířat už rozdíl není skoro patrný), ale vzhledem k tomu, že byla pořízena před šesti lety, bych se přikláněl k variantě, že je to Klasik.
Heterozygotnost na recesivní barvy určit nejde, to by Vám řekl jen chovatel, nebo by se to muselo ověřit v chovu. Ale myslím, že pokud je máte na dívání, tak není důvod heterozygoty znát.
Přikládám i fotku k určení pohlaví.