Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co koupit synovci?

Dobrý den, mám dotaz. Chovám agamu kočinčinskou a občas když ji krmím, tak ji třeba nechám otevřené dvířka a ona si třeba vyleze, nebo se nechá "vozit" na rameni a tak. Dobře vím, že každý plaz má rád svůj klid, ale zeptám se, jestli by se tak "ochočit" dala ještě nějaká zvířata. Můj synovec má alergii na psy, tak bych mu chtěl udělat radost nějakým gekonem třeba. Ale aby byl gekon klidný a nechal se třeba krmit z ruky nebo SEM TAM (ne každý den) vytáhnout z teraria. Napadli mě agamy vousaté nebo ciliati nebo felzumy. Máte s nějakým z těchto zvířat zkušenosti ? Pro ty co jsem budou psát, že terarijní zvířata jsou na pozorování a na žádné tulení a at si koupím psa. Tak pochopte že chci jen nějakého klidného živočicha jak tu moji agamu ( tu mu vzhledem velikosti koupit nemohu) Děkuji

V.R. má pravdu, lepší je se domluvit s rodiči, než nějaké pro ně nepříjemné překvapení..
V sobotu (3.12) se koná Živá exotika v Praze v Holešovicích, jestli máze možnost se tam dostat, tak bych tam vzala synovce i rodiče. Mají možnost vidět zvířata na živo, popovídat si s chovateli..