Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohla by být toto nemoc?

Dobrý den, dnes jsem přišel k terarku sve želvy a viděl jsem jak jen lži na dne, vůbec nechce plavat ani moc vystrkovat hlav. Vždy když jsem ji nechal na souši mimo terarko tak po chvilce rozhlizeni hned chodila a prozkoumavala, teď nic teď se jen rozhlizi a má taková belejsi,kalne oči a její dech jako by byl zrychlený. Můžete mi prosím poradit? Hledal jsem na netu a dočetl jsem se že by to mohlo být normální nachlazení, může se to tedy spravit kdyz zvysim teplotu vody? A souše?

Teplotu vody sem nastavil na 30° vzduchu pod žárovkou je cca 30°. Teplotu jsem navýšil až teď jinak sem tam měl 26° vody . Navisil jsem protože jsem četl na webu že by to mohlo být nachlazení a toto by mohlo pomoct.
Co se tyce stravy mam ještě granule te zverimexu ale ty když i dám po patentkach tak odmítá, tak co bych měl přidat?