Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva Reevesova ( želva čínská, želva trojkýlná)

Zdravím všechny akvaristy ;-)
Rád bych zde posbíral všechny možné informace (zkušenosti) o chovu těchto želv. Koupili jsme dvě želvičky (samce a samičku). Něco jsme už před tím nastudovali, podle toho se pak zařídili a po 4 dnech vypadá, že všechno klape a byli bychom rádi, aby to tak zůstalo :-)
Můžete mi prosím psát své názory, co a jak dělat a co nedělat, co očekávat a na co dávat pozor?
Předem děkuji za odpověďi :-)

Nemám žádnou zkušenost, ale mám radu jak zabránit pachu. :))
Pach se většinou tvoří s poházeného krmení ve vodě, abych zabránila pachu, dávám želvu na krmení do malé krabičky z vodou.
Nechám jí, aby se najedla a vykadila a dám jí zpátky do akvárka.:-D