Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozkrmit mládě gutky?

Zdravím všechny, z burzy mám doma malinké mládě gutky, podle prodávajícího rozkrmené. Stáří dva měsíce. Po týdnu jsme teda zkusil nabídnout holátko, rozmražené ve vodě - živé u nás neseženu. Nezájem, ani se ho nedotkla.
Mám to zase zkusit za pár dní? Nebo rozkrmit násilně?
Díky všem.

[[/img]Mám podobný problém.Z mé druhé snužky vylezly jen dva hadi všechny vajca pohltila plísenˇ od narození ani jeden nežere ze začátku jsem násilně krmil pak jsem vyzkoušel hole propichnout na krku
jakmile had ucítil krev hned začal hole pojídat tak to musím dělat pořád. Kdzž je hole živé nemaji o něj zájem jak by se ho bál oba ty malý jsou v tymhle stejný.Na zádech mají oba hadi takový výrostky jako na pateři má otázka zní mám je držet při životě? Má rada ohledně nežravosti je kapka krve z holete. Vím je to trochu morbidní ale vždy to hole takhle sežraly.