Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjednodušení

Tak mě tak napadlo jestli existuje něco jako "tabulka" terárií..
mám tím na mysli rozpis velikostí terárií a k tomu vhodné nájemníky protože se všichni setkáváme až už tady na poradně a nebo na jiných skupinách/fórech s otázkou ( Mám terárium XYZ jaké tam mohu chovat zvíře ?) myslim že kdyby se takový seznam udělal tak by to všem hodně ulevilo a ušetřilo zbytečně ztrávený čas a přesvědčování že chameleon opravdu nemůže bydlet v akváriu po rybičkách o velikosti 4Ox3Ox3O... :-) asi špatné zařazení, kdyžtak upozorněte :-)

V tomhle případě by spíš bylo lepší udělat osvětu o tom, že zkrátka dotyčnej člověk musí vědět, co chce chovat. Přístup typu „Zbylo mi doma terárium, a tak co mám do něj dát, aby mi tu neleželo.“ mě už teda fest vytáčí. Pak ta zvířata taky tak dopadají.