Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta Tmavá

Ahoj lidi, co používáte na dno terária u velkých krajt??? Čeho je hodně a málo stojí a dobře funguje :) Díky za názory.

Zdravím, já nemůžu nechat dopustit na hobliny, chovám na nich tmavky celé roky, vlastně na nich chovám všechny hady v současnosti kromě mandrín a podobných druhů užovek. Mám je zadarmo od kámoše stolaře bez příměsí lamina apod. resp. za flašku. To jedna z výhod a další rychlá a snadná výměna, dobrá savost. Používám tvrdé jako podestýlku pod potkany a myši a měkké pod hady ty přesívám abych odstranil prašné piliny. Tmavky mám v současnosti v teráriích z OSB tak že spáry mám také samozřejmě vysilikované. Takže za mě bezprašné hobliny :-).