Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převoz hadů z USA

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možný převoz hadů z usa?
Například jestli lze nechat odbavit si box s hady při standardních letech? (pochopitelně v boxu co izoluje teplotu)
Je nutné obstarat si nějaké povolení? Mám třeba zavolat přímo na letiště?

Ahoj.
Je.
Ale za 1 . musí mít ten co vyváží licenci!! těch je pár (hlavně z důvodů nákladů)vzdalo to i dost velkejch co létali Hamm.

Odbavit ?:-) no tak to potěš=sám asi těžko no nevím nechci tě podceňovat=létá se u živých předpisy --IAAT.

jasně povolení nutná jak tam tak tady--v USA to za tebe vyřídí -broker --jak kde ale počítej -300-400 USD.+vet+CITES 300USD+doprava a jsi někde kolem 1000 USD.

ano na letiště by jsi musel volat stejně-ohledně bokování letu.

Záleží čo chce človek doviezt. Do do Hammu si nechával posielat kamarát nejaké gekony a platil myslím 70 alebo 80usd na hlavu. U nejakých večších zvierat by som rátal radšej 100. Stále sa nájdu ludia ktorý chodia do Hammu a sú ochotný niečo zobrat.
Ale.
Ak je to cites. Je to v prdeli :-D

Ahoj.
To by bylo na dlooouhé vysvětlování :-(.

Velice zkráceně====nelze vyvážet -až na pár možností kdy s problémy a spoustou papírů lze---př.jsi občan Austrálie a stěhuješ se mimo zemi můžeš si vzít své domácí! mazlíčky sebou( ovšem né CITES A)--vědecké účely( omezené),putovní výstava(omezené)-ZOO výměna atd.

Pro normálního smrtelníka zkrátka nemožné.