Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi Ghost a Anery

Dobrý večer. Jak se od sebe dají rozeznat tyto barevné varianty boa když se dá dle genetiky rodičů předpoládat že ve vrhu mohou být zastoupena mláďata jak ghost tak anery..?
Děkuji..
G.

V hroznýších moc nejedu, ale pokud se nemýlím tak Ghost je kombinace Hypo (Hypomelanistic) a Anery - had nese oba tyto geny.
Anery odstraní červený pigment, Hypo částečně redukuje černý a/nebo hnědý, Ghost je někde mezi. Mimo to jsou ještě dva různé druhy Hypo - Salmon a Orangetail. Vzhled se bude lišit podle toho, který z nich je součástí Ghost kombinace.
Nejviditelnější rozdíl mezi Ghost a Anery je, že Anery jsou tmavší.