Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kúpa chameleóna

Zdravím, terárko by som mal mať tento týždeň, pár dní ho zabehnem ale už sa začínam obzerať po niekom, od koho by som vedel kúpiť môjho prvého chameleóna.
Potreboval by som radu, v mojom okolí som našiel len dvoch chovateľov. Jeden má už len posledného samca a samičku cca 4.mesačných chameleónov z vlastného chovu. Druhý ich len liahne a odchováva mladé, dospelé chová vraj kamarát, tie majú cca mesiac. Len ma trošku zarazilo, že keď radil čo ako ako ohľadom stravy, okrem iného písal, že vápnik treba dávať raz týždenne. Z toho, čo som sa dočítal nie len, tu som pochopil, že vo vápniku treba obaľovať každý deň, tak mám obavy, aby nemali tie mesačné mladé nedostatok Ca :).

Poprípade sa nenájde niekto kto chová/predáva chameleóny na východe slovenska? Kľudne si pre ne prídem :D.

Ďakujem vopred za info

Update: tak ten so 4. mesačnými chameleónmi mi ho vraj môže akurát doniesť do auta, takže asi zoberiem toho mladšieho, majiteľ je aspon komunikatívny a posiela foto atď. :)

btw sorry že bumpujem ale nešiel mi upraviť ten prvý príspevok :)