Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon pardálí špatná noha

Ahoj,

mám chameleona pardálího cca 1 měsíc od zakoupení a všiml jsem si, že najednou na nedošlápne pravou přední nohou s rozevřenými prsty, ale má nohu úplně ohnutou. ve větvích normálně rozevírá a chytá se ale jde vidět že nemůže úplně natáhnout.Také jsem si všiml že občas zadní nohou si tu přední jakoby natahuje. Nevíte kde by mohl být problém? Jestli si ji mohl poranit sám a jestli se tím dá něco dělat?

zasílám také fotky kde je to trochu vidět jak je ohnutá

uloz.to!3DlHtf7gJtcb/img-20170612-1932345-jpg
uloz.to!InyhbJpZ7GXj/19141938-10207798667879550-374692973 -n-jpg

Děkuji za každou radu

uloz.to!BV7EOFwbXWjN/img-20170521-145456-jpg

Toto je terárium 100x50x50, větrání dole je vidět na fotce a nahoře je přes půl terária. Teploty - pod žárovkou cca 33°C dole 24°C, vlhkost kolem 60%, rosím každý den, na svícení používám LED žárovku 12w vedle ní je Reptiglo 5.0 26W a na ohřev klasickou žárovku. Cvrčky dávám každý den s tím, že cca 3x týdně cvčky obalím reptivite a 2x týdně vápník zbylé dva dny dávám jen cvrčky bez obalení.

Prosím o radu, pokud dělám něco špatně nebo kde by mohl být problém

Děkuji

Kde přesně je umístěné to Reptiglo? Na fotce to není vidět, tak předpokládám, že na vrchu terária? Zvenku? UVB neprojde sklem a i kdyby bylo uvnitř, tak dosah je max. 15 cm. Větví je v horní části málo, tak tipuji, že by mohlo být nedostatečné UVB a tím pádem i nedostatečné vstřebávání vápníku...
Ale počkej, co ti napíšou zkušenější (chameleony nechovám:-)).