Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morelia viridis - materiály terária

Ahoooj,

Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s jednotlivými materiály pro stavbu terária pro Morelia viridis? Budu mít k dispozici 5 mesíční mládě a rád bych jí/jemu postavil terárium. Přemýšlel jsem, že bych postavil terárium z lamina, nicméně mám strach z vlhkosti a poškození ubikace. Dočetl jsem se, že se na tyto účely používá PVC, hobby markety mají nicméně pouze 3mm a u 10mm materiálu bych se podle propočtů nedoplatil. Nevím nakolik je vhodné sklo, teoreticky jej mohu zevnitř oblepit polystyrenem a udělat 3d stěnu...

Ostatní terária mám v jednom lamino dekoru a rád bych, kdybych jej mohl použít i zde. Je zde někdo, kdo tyto jedince chová a má zkušenosti s výběrem?

Díky moc,
Honza

Cau,

pokud chces lamino, nebal bych se toho. Ja svoje natrel lakem, hlavne kvuli sparama ty jstem pak zatahl jeste silikonem. Mel jsem v nem hortulany a pak par let kajmanka, kterej mel vodu v plastovym boxu, ale dem tam se neco vylilo a hlavne kvuli odparu byla vlhkost dost velka. Tera drzi do dnes.