Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová verzia poradne

Vážení radcovia a návštevníci,

Dňa 12.8.2017 okolo 23:00 bude doména poradna.net, vrátane všetkých poradní, niekoľko hodín nedostupná. V tomto čase bude prebiehať nasadzovanie novej verzie, ktorá bude obsahovať viacero vylepšení.

V prípade, že si po nasadení novej verzie všimnete nejakú chybu, môžete nás na ňu upozorniť buď priamo v poradni alebo e-mailom. Za spätnú väzbu vopred ďakujeme.

Neber mě moc vážně, moje pohnutky byly čistě komerčního charakteru. Několikrát jsem tu chtěl zadat reklamu, ale k čemu bych ji platil (a oproti "konkurenci" za větší peníz), když ji odfiltruje adblok. Mě se například na poradně žádné reklamy nezobrazují :-D.
Jako diskutér teraporadny jednoznačně upřednostňuji stávající stav bo mě žádné reklamy nezajímají :) (schíza)