Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodni zelva nechodi na sous

Dobrý den, máme malou vodni zelvu. Chci se zeptat cim to může být že se vůbec nevyhřívá a nechodi na sous?je jen ve vode.
Žere dobře a v akváriu ma topení i filtr.
Dekuji

Začal bych asi tím, že vodních želv je mnoho druhů - takže jaký druh želvy máte vy? Fotka akvaterária? Teplota vody? Teplota vzduchu a výhřevného místa? Co používáte pro výhřev souše?