Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam pro kvalitního boa

Dobrý den všude na poradně tu čtu že základem dobrého chovu je kvalitní zvíře ale otázkou je kde v okolí (bližší Evropa) to kvalitní zvíře sehnat můžete prosím dát odkaz na stránky popř kontakty opravdu top chovatelů jak přírodních forem tak i barevných mutací za každou radu děkuji

Možná sem se vyjádřil špatně samozřejmě je neberu jako věc ale pokud jde o barevné mutace tak tam je kvalita chovaných zvířat důležitá teda pokud se člověk chce pokusit o nějaký ten odchov a burze bych se raději i vyhnul je tam spousta chovatelů , překupníků co právě spoléhají na nevědomost a sou schopný prodat cokoliv radši bych chovatele ke kterému člověk může přijít kouknout na jeho chov popovídat si atd myslím že všichni chápete jak to myslím