Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mlhovač, mech - chameleon jemenský

Zdravím,
do terária jsem si pořídila vodopád a na krabici je napsáno, že se k němu dá pořídit i mlhovač. Jak moc je to vhodné popřípadě nevhodné pro chameleona jemenského? Někde jsem se dočetla, že může hezky simulovat například ranní mlhy, ale i přesto bych chtěla slyšet více názorů.

Dále jsem našla na webu, že někteří chovatelé dávají chameleonům mech do terárii, vypadá to pěkně, ale v kombinaci například s vodopádem nebo dokonce i s mlhovačem bude pravděpodobně zvyšovat vlhkost, je to tak?
[vodopad-exo-terra-waterfall-velky-682.jpg] [mlhovac-exo-terra-677.jpg]

Je to dobrý, ale k úplně jiným zvířatům. K tomu vodopádu nebo mlhovači je jemeňák zcela jednoznačně nevhodný. se podívej jaký zvířata jsou na obrázku - vlhkomilný zvířata, ne polopouštní.