Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bazilišek páskovaný - nepapá

Ahoj potřebovala bych radu. Mám kamaráda co má doba Baziliška. Který už 14 dní nechce jíst. V jeho terarku je jen dřevěná houpačka. A na dně má pisek. Nemá tam žádnou rostlinu a ani ho nerosí. Světlo tam ma malé které se zapina když si na to někdo vzpomene a k večeru se vypina. Ale podle me tam nemá presnou teplotu jakou by tam měl mit. Budu ráda za každou radu nebo informaci

už 14 dní nechce jíst. V jeho terarku je jen dřevěná houpačka. A na dně má pisek. Nemá tam žádnou rostlinu a ani ho nerosí. Světlo tam ma malé které se zapina když si na to někdo vzpomene a k večeru se vypina. Ale podle me tam nemá presnou teplotu jakou by tam měl mit

A jaké rady nebo informace by jste potřebovala? Podle mě všechny důležité informace máte - kamarád se o zvíře špatně stará, resp. ho týrá, takže nelze očekávat, že ten bazilišek bude v pořádku...