Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fakt malé terárium

Ahojte,

môžete mi poradiť, čo by som mohol chovať v teráriu o rozmeroch 24x24x24cm? Viem, že je hrozne malé a viem, že je tým dosť limitovaný aj výber, ale zaujímali by ma naozaj všetky možnosti. Je jedno, či to je hmyz, pavúky, plazy atd...

Nemám 15 rokov (mám skoro 40 haha), takže čokoľvek mi poradíte, plánujem sa o tom naučiť všetko a netýrať to.

Ďakujem!

Pokud vám není 15 ale 40, čekal bych trochu jiný přístup. Jdete na to špatně.
1) Jaká zvířata vás zajímají, baví a co byste chtěl chovat?
2) Čtěte knížky, články na internetu, navštivte chovatele
3) Pořiďte si terárium, které bude splňovat potřeby vybraného zvířete.
4) Pořiďte si zvíře

Abych nebyl jen OT a odpověděl vám - z plazů nic, protože v takto malém terárium neuděláte dobrým teplotní gradient. Zkuste nějaké menší sklípkany, štíry, kudlanky, pakobylky, strašilky, brouky - a to jen velmi malé druhy..